cyberpunk 2077

Akcesoria Cyberpunk – niezbędny dodatek dla każdego fana gry!

CD Projekt RED to polskie studio, które za sprawą trzeciej części Wiedźmina stało się znane na całym świecie. Teraz przygotowali grę w zupełnie innym klimacie, pełną neonów, przemocy, retrofuturyzmu i nietypowych postaci. Studio znane jest z tego, jak fantastycznie potrafią poprowadzić fabułę w swoich grach i nie zabrakło tego również w Cyberpunku 2077. Wszystkie osoby, które przepadły w tym dystopijnym świecie na wiele godzin, na pewno ucieszą się z tego, że teraz mogą zaopatrzyć się w Cyberpunk gadżety!

Cyberpunk 2077 gadżety – niezbędne dla każdego fana gry!

Gry CDPR to gry, które zaskakują pomysłowością i bogatą fabułą i nie inaczej jest w przypadku Cyberpunka. Pomimo początkowych błędów i kłopotów technicznych, twórcy wyszli z całej sytuacji obronną ręką, a gra podbija serca graczy na całym świecie. Cyberpunk akcesoria nawiązują do tego wyjątkowego uniwersum i pozwalają cieszyć się nim podczas zwyczajnych dni. Każdy fan V, zarówno w wersji męskiej, jak i żeńskiej na pewno ucieszy się z podobizny swojej ulubionej postaci. W tym celu można sięgnąć na przykład po figurki Funko POP, które w zabawny sposób przedstawiają głównego bohatera, lub zdecydować się na figurkę z bardziej realistycznym odwzorowaniem V. 

cyberpunk 2077

Cyberpunk akcesoria – idealny wybór na prezent!

Gadżety Cyberpunk dostępne na pixel-shop.pl to świetny pomysł na prezent dla każdej bliskiej osoby, która przepada za tą grą. Wybranie snapbacka z logiem Cyberpunk 2077 lub portfela Netrunner to prosty sposób na to, aby upominek był na pewno udany. Figurki również mogą skraść serce obdarowywanej osoby! Oprócz podobizn V, na prezent sprawdzi się również Johnny Silverhand lub Takemura.